ТОВ «Ал-Прут»

ми виробляємо органічний сік

Підприємство ТОВ «Ал-Прут» розташоване  у серці Карпат  і переробляє яблука з екологічно чистих садів Буковини та Прикарпаття. Географічне розташування заводу та відсутність промисловості дозволяє нам отримувати продукцію надзвичайно високої якості.

Переробкою яблук  підприємство займається з 1991 року і постійно відбувається вдосконалення виробництва для покращення якості  продукції. З 2018 року ми виробляємо органічний сік. Продукт 100% натуральний та органічний, без додавання цукру, синтетичних кислот, барвників, консервантів і за якісними показниками відповідає нормам RSK, AIJN CODE OF PRACTICE  та  СанПиН 2.3.2.560-96. Якість продукції підтверджена сертифікаційним органом Органік Стандарт  та  ISO 22000.

Ми маємо можливість виробляти 20-25т органічного соку за добу, перебляючи до 150 т яблук. Виробнича лінія оснащена пресами BUCHER  та AMOS, ультрафільтраційною установкою BUCHER та німецькою вакуумвипарною установкою. Проводиться постійна інспекція сировини, подвійне миття та очистка від листя.

Вся діяльність нашого підприємства спрямована на постійне покращення якості  та конкурентоспроможності продукції, а також для задоволення потреб та покращення здоров’я споживачів.

100% натуральний продукт

Без додавання цукру

Без барвників та консервантів

100% органічний продукт